Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies.

Jeżeli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na wykorzystanie przez nas plików cookies w celach statystycznych.

X
Sklep Kontakt Forum O Klubie
pl en
Karta Video Galeria DJ Imprezy

Facebook Myspace

Twoje konto

Twoje konto

 

Zapomniałeś hasła?

Zarejestruj się!

Twoja impreza w M7 Club

Twoja impreza w M7 Club

Twoja impreza w M7 Club

Jeśli nie masz pomysłu na zorganizowanie swoich urodzin, wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego.. dobrze się składa! Załatwimy to za Ciebie! Oferujemy specjalne pakiety ! Więcej informacji na naszym facebooku lub pod numerem tel. 508-508-408

 

Musisz spełnić jedynie dwa warunki:

 

 • Mieć ukończone 18 lat (w dniu imprezy)
 • Wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy do programu.

Zainteresowany? Kliknij po więcej

Newsletter

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, wydarzeniach w klubie i ofertach specjalnych, wypełnij formularz zgłoszenia.

Ostatnio zalogowani

Ostatnio zalogowani

 • Aktualnie na stronie przebywa 26 gości.

Club

Club

Regulamin klubu M7

 

§ 1 – Zasady ogólne

1. Klub M7 nie prowadzi działalności otwartej i ogólnodostępnej, wejście do klubu jest przywilejem członków klubu M7 potwierdzonym posiadaniem karty klubowej.

2. Za sprawdzanie i identyfikację kart klubowych za pomocą czytnika laserowego odpowiedzialny jest wyznaczony przez klub selekcjoner, zapraszający gości do środka lokalu.

3. Regulamin przyznawania członkostwa w klubie M7 oraz korzystania z kart klubowych znajduje się (tutaj).

4. Na wybranych imprezach selekcjoner może zdecydować o wpuszczeniu osób nieposiadających kart klubowych.

5. Obowiązuje zakaz wstępu do klubu osób pod wpływem alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających, zachowujących się agresywnie, a także osób niepełnoletnich. 

6. Obowiązuje zakaz wnoszenia do klubu napojów i jedzenia, broni, noży, materiałów pirotechnicznych lub pożarowo niebezpiecznych, narkotyków i innych środków odurzających.

 

§ 2 – Bilety, rezerwacje i przedsprzedaż

1. Sprzedaż biletów odbywa się bezpośrednio w klubie lub online (poprzez stronę www.m7club.pl) lub w punktach przedsprzedaży w celu rozpowszechnienia informacji o imprezach, ułatwienia obsługi kasy biletowej przy wejściu do klubu oraz dla celów prognozowania ilości gości zainteresowanych imprezą.

2. Rezerwacji miejsc można dokonywać bezpośrednio w klubie lub online przez stronę www.m7club.pl .

3. Z powodu możliwości przekazania zaproszenia lub zakupionego w przedsprzedaży biletu innej osobie, zakup biletu w przedsprzedaży lub otrzymanie zaproszenia traktuje się jako umowę przedwstępną. Nie gwarantuje to wejścia do klubu na imprezę osobom bez karty klubowej. W sytuacji gdy osoba z biletem zakupionym w przedsprzedaży lub otrzymanym zaproszeniem nie spełnia wymogów stawianych przez klub, zwraca się tej osobie pieniądze za zakup biletu na bramce klubu. Zwrot pieniędzy za zakup biletu może nastąpić nie później niż w dniu danej imprezy.

4. Nieposiadanie karty klubowej wraz z biletem z przedsprzedaży nie upoważnia do jakichkolwiek innych roszczeń poza kosztami zakupionego biletu.

5. Klub zastrzega sobie prawo do odwołania organizowanej imprezy bez podania przyczyny. W takim przypadku osobom z biletami zakupionymi w przedsprzedaży przysługuje zwrot pieniędzy za zakup biletu. Odwołanie imprezy nie upoważnia do jakichkolwiek innych roszczeń oprócz kosztów zakupionego biletu.

6. Informacje dotyczące imprez w klubie M7 oraz obowiązujące ceny biletów wstępu do klubu znajdują się na stronach internetowych klubu pod adresem: www.m7club.pl.

7. Klub nie odpowiada za wydarzenia o charakterze siły wyższej, które wystąpią na imprezie (takie jak katastrofa, pożar, wyłączenie prądu, ewakuacja zarządzona przez służby policji i straży pożarnej, alarm bombowy) i nie będzie zobowiązany do zwrotu pieniędzy za bilety ani do odszkodowania za inne roszczenia związane z nieodbyciem lub przerwaniem imprezy z wyżej wymienionych powodów.

 

§ 3 – Bezpieczeństwo

1. Dla bezpieczeństwa gości klub stosuje system polegający na monitoringu klubu przy pomocy kamer przemysłowych oraz ochronie gości przy pomocy pracowników ochrony.

2. Pracownicy ochrony mają prawo do sprawdzenia zawartości odzieży i wnoszonych na teren klubu przedmiotów, wydawania gościom poleceń dotyczących usprawnienia przepływu ludzi przez klub, ewakuacji itp.

3. W przypadku łamania prawa lub regulaminu klubu lub niszczenia mienia klubu pracownicy ochrony są uprawnieni do podjęcia decyzji o opuszczeniu przez gościa lokalu, zastosowania siły fizycznej, zatrzymania osoby podejrzanej o łamanie prawa do czasu przekazania jej do dyspozycji policji.

4. Goście klubu mają obowiązek zastosowania się do poleceń pracowników klubu – przede wszystkim pracowników ochrony.

 

§ 4 – Warunki końcowe

1. Wstęp na imprezę oznacza zgodę uczestnika na bezpłatne wykorzystanie jego wizerunku przez Organizatora dla celów marketingowych. Osoby, które nie wyrażają zgody na wykorzystanie swojego wizerunku dla powyższych celów, proszone są o zgłoszenie tego faktu obsłudze klubu podczas imprezy.

2. Goście klubu wyrażają zgodę na dobrowolne przebywanie w strefie podwyższonego hałasu (która może wystąpić na terenie klubu).

3. Osoby dokonujące zakupu biletu lub osoby znajdujące się w klubie M7 bez biletu mają obowiązek zapoznania się z regulaminem klubu oraz automatycznie wyrażają zgodę na zastosowanie wobec nich regulaminu klubu M7.

4. Wszelkie informacje, zastrzeżenia oraz uwagi dotyczące funkcjonowania klubu: info@m7club.pl

 


Ocena:

Dodaj nowy komentarz

Aby dodać swój komentarz, musisz się zalogować. Jeśli nie masz jeszcze konta - wypełnij krótki formularz rejestracyjny - założysz je w mniej niż 5 minut!

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez

««»»Styczeń 2022
PnWtŚrCzPtSoN
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Wyświetl wszystkie imprezy

Galerie

Galerie

Najnowsze wątki na forum

Najnowsze wątki na forum

 • Do domu

  Szukam najlepszych rozwiązań, aby dobrze wyposażyć swój dom. Na dobry początek chciałem wypróbować rozwiązania [url=https://www.luxuryproducts.pl/wloskie-dekoracje-do-domu.html]z tej...

  0 postów, 31-07-2021, 19:40

 • Własna firma

  Cześć, przychodzę ponownie z pytaniem czy ktoś wie coś więcej o programowaniu. Znajomi polecają mi kursy...

  0 postów, 24-03-2019, 15:10

Przejdź do forum

DJ's

DJ's

Wystąpił w klubie 19-05-2009 więcej

Wystąpił 03.07.2007 więcej

Wystąpił w klubie 30-06-2006 więcej • Catering Tokaj Białystok
 • Restauracja Tokaj Białystok
 • Dekoracje Ślubne Anello Białystok
 • WME
Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Strona współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.